ابعاد کولرگازی

چگونه از ابعاد پنل کولرگازی مورد نیاز خود مطلع شویم؟

امروزه شاهد ساخت و تنوع بسیار زیادی در ظاهر کولرهای گازی هاهستیم، اما نکته ای که معمولا مشترک می باشد ابعاد پنل بوده،و موضوع این است که ممکن است چند سانتیمتر برای ما مشکلات زیادی را پیش آورد.

برای مثال شما بنا بر شرایط تعیین شده از قبل میدانید که باید کولرگازی خود را ما بین ( دو کمد دو دیوار بالای یک درب و…) نصب کنید.

.

چه بسا افرادی هستند بدون اطلاع از ابعاد پنل کولرگازی،اقدام به خرید کولرگازی مورد نظر میکنند و زمانی که تکنسین نصب جهت کولرگازی شما مراجعه میکند،هنگام نصب و بعد از باز شدن جعبه متوجه می شوید که ابعاد پنل بزرگتر از ابعاد محل از پیش اماده شده است.


حال با چند موضوع روبرو هستید پنل باز شده از جعبه، که اگر موفق به تعویض ان شوید باید از مشکلات زیادی عبور کنید مانند تعویض نکردن فروشنده و حمل نقل و هزینه های اضافه و یا ان که مجبور شوید دکوراسیون خود را تغییر دهید که باز هم یعنی هزینه ها و مشکلات زیاد.

حال فروشگاه تیگو کالا شما را با جهت یک خرید مناسب راهنمایی خواهیم کرد:

با توجه به این موضوع که دو دسته کولرگازی در بازار وجود دارد دسته اول شرکتی(محصولاتی که دارای گارانتی بوده) مانند : سامسونگ،الجی و ….می باشند که طبیعتا دارای سایت فروش و انتشار اطلاعات کامل محصولات خود می باشند و شما می توانید با مراجعه به سایت مربوط اطلاعات خود را به دست اوردید.

حال دسته دوم کولرگازی های غیر شرکتی (بانه ای):

درواقع این نوع کولر گازی ها مرجع مشخصی ندارد و داخل گوگل هم اگر مدل دستگاه را سرچ کنید متوجه این موضوع می شوید که هر یک از اطلاعات با یکدیگر متفاوت می باشد و هر شخصی بنا بر دانش خود اطاعاتی را درج کرده است که معمولا با اتکا به این اطلاعات خود را دچار مشکل خواهید کرد.
حال باید چه کرد؟

ما شما را با مواردی که هنگام خرید باید برسی کنید آشنا می کنیم.

1.  با توجه به ظرفیت کولرگازی که میخواهید خریداری کنید می توانید حدود ابعاد پنل راحت تر مشخص کنید.

حدود ابعاد پنل کولرگازی   9000 هزار       184*265*756
حدود ابعاد پنل کولرگازی  12000 هزار      210*285*885
حدود ابعاد پنل کولرگازی 18000 هزار       250*325*1030
حدود ابعاد پنل کولرگازی 24000 هزار       250*325*1030
حدود ابعاد پنل کولرگازی 30000 هزار       265*345*1090

2. در صورتی که به ابعاد دقیق نیاز داشتید باید به ابعاد درج شده بر روی جعبه کولرگازی مراجعه کنید و به این صورت است که بدون هیچ مشکلی میتوانید یک کولرگازی متناسب با محیط خود خریداری نمایید.

مشاوران متخصص ما در تیگوکالا آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.